SPIE Stangl Technik sp. z o.o. oferuje swoim Klientom opracowania projektowe we wszystkich obszarach, w których spółka działa na terenie Polski i za granicą.

Nasze projekty przygotowywane są w oparciu o odpowiednie normy i przepisy polskie lub europejskie, standardy branżowe, a także materiały i dane techniczne otrzymywane od dostawców urządzeń i technologii.

Oferujemy naszym Klientom wszystkie etapy opracowywania dokumentacji technicznej – od projektów koncepcyjnych, przez projekt budowlany, projekt wykonawczy, rysunki montażowe aż po dokumentację powykonawczą.

Nasz zespól korzysta z najnowszych narzędzi do wspomagania projektowania – zarówno jeśli chodzi o oprogramowanie, jak i sprzęt komputerowy.

W ramach projektowania technicznego, oferujemy naszym Klientom usługi wyspecjalizowanego i profesjonalnego zespołu projektantów z wieloletnim doświadczeniem w branży instalacyjnej, którzy posiadają wymagane uprawnienia do projektowania. Regularne szkolenia zespołu projektantów są elementem naszych starań w kierunku udoskonalania poziomu naszych usług.